Mimořádná opatření města Kroměříž
Co a jak dělat v souvislosti s COVID-19 (koronavirus) v našem městě a okolí.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
Co a jak dělat v souvislosti s COVID-19 (koronavirus) v našem městě a okolí.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
Tento týden jste mohli zaregistrovat, že na místě bývalých tenisových kurtů u SUS se něco děje. Začaly zde práce na vybudování sportovního hřiště, o které osadní výbor usiloval několik let.
Rekonstrukce křižovatky v Kotojedech byla plánována snad někdy od roku 2008. Protože ale nebyly peníze, projekt byl odložen. Díky dobrém výsledku hospodaření za rok 2012 byl ale obnoven a letos celá akce proběhne.
Nejspíše jste si všimli vykácených stromů u mostu směrem k vlakové zastávce na levém břehu Kotojedy. Na osadní výbor jsme dostali dotaz na bližší informace k celé akci. Co jsme zjistili?
Město Kroměříž dnes informovalo, že s ohledem na platná omezení uzamkne všechna oplocená hřiště, která vlastní. Týká se to i toho v Kotojedech. Zdroj zde.
Jedním z cílů osadního výboru je prosadit vybudování cyklostezky mezi místní částí Kotojedy a Vážany. Podnět na úřad jsme podali letos. Jaký je aktuální stav?
Na začátku dubna se na osadní výbor obrátila Katka Šimková z hospody U zvoničky s tím, že na lípě u posezení jsou uschlé větve a mohly by časem někoho ohrozit.