Vývoz popelnic na Velikonoční pondělí
Biopas Kroměříž nás informoval, že v pondělí 6.4.2015 nebudou vyvážet popelnice, odvoz odpadu bude posunutý na úterý 7.4.2015.
Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
Biopas Kroměříž nás informoval, že v pondělí 6.4.2015 nebudou vyvážet popelnice, odvoz odpadu bude posunutý na úterý 7.4.2015.
Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
Ve svátek v pondělí 17.11.2025 proběhne běžný svoz komunálního odpadu.
Po cca roce se nám povedlo s městem dojednat, že budou v Kotojedech umístěny koše pro pytlíky na psí exkrementy.
Město Kroměříž a společnost Biopas informuje občany, že v období od 6. července do 28. srpna bude bioodpad vyvážen jednou týdně, tedy v lichých i sudých týdnech. Běžný režim svozu pouze v lichém týdnu bude po tuto dobu rozšířen.
Na začátku dubna jsme na výzvu města navrhli lokalitu na novou sadu kontejnerů na tříděný odpad. Teď v květnu nám je sem dodají.
Biopas oznámil, že v pondělí 1.4.2024 neproběhne svoz komunálního odpadu. Svoz bude posunutý o jeden den.
Do loňska býval čtyřikrát ročně v každé místní části připravený kontejner na odpady. Letos jsem z úřadu dostal avízo, že v to bude pouze dvakrát. Konkrétní termíny pro Kotojedy a Altýře zatím nevíme. Jakmile (a jestli) nám je úřad dá vědět, zveřejníme je zde v kalendáři akcí.