Od 6.7. až do konce léta bude odvoz hnědých popelnic každý týden.

Město Kroměříž a společnost Biopas informuje občany, že v období od 6. července do 28. srpna bude bioodpad vyvážen jednou týdně, tedy v lichých i sudých týdnech. Běžný režim svozu pouze v lichém týdnu bude po tuto dobu rozšířen.

Ve většině lokalit bude svoz v sudém týdnu probíhat ve stejný den, jako je tomu v týdnu lichém. Platí pro Kotojedy.

Zároveň bude probíhat testy naplněnosti. Zrcadlení svozů bioodpadu bude tedy logisticky velmi náročné. Město Kroměříž a společnost Biopas proto žádá občany o trpělivost a součinnost, zejména při správném přistavování nádob.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *